khloe kardashian

Khloe Kardashian obchodzi urodziny i walczy o miłość!

Khloe Kardashian to jedna z córek Kris Jenner, która nie ma szczęścia do miłości, związków i facetów. Małżeństwo z Lamarem zakończyło się rozwodem, a związek z Tristanem Thompsonem przysporzył jej wiele nerwów w ostatnim trymestrze ciąży. Wydawałoby się, że najlepszym rozwiązaniem będzie porzucenie niewiernego chłopaka. Nic bardziej mylnego…

Khloe postanowiła działać wbrew woli rodziny. Pokierowała się dobrem swojego dziecka i nie wróciła do Los Angeles. W ostatnich tygodniach para jest widywana w Kalifornii podczas randek, urodzin przyjaciół i zakupów. Media, fani i specjaliści przyglądają się mimice twarzy Khloe i są zaniepokojeni brakiem luzu i uśmiechu, który do niedawna towarzyszył Kardashiance. W internecie krąży wiele komentarzy adorujących Khloe, a ganiących Tristana. Wielkie zamieszanie wywołał ostatni komentarz od dziewczyny pod nazwą Queen Persia.

View this post on Instagram

My King

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

Odpowiedź do fanki

Khloe zdenerwował wpis fanki, która zarzuca Kardashiance bycie hipokrytką. Dziewczyna jest rozczarowana faktem, że Khloe pozostaje w związku z niewiernym mężczyzną. Queen Persia nie czekała długo na odpowiedź. Khloe stwierdziła, że fanka nie ma pojęcia o tym, co dzieje się w ich domu i że jest dumna ze swojej siły.

Urodziny Khloe Kardashian

To pierwsze urodziny Khloe Kardashian, które spędzi z córeczką True. W ubiegłym roku spędzała je z Tristanem, rodziną i przyjaciółmi ubrana w błyszczącą mini. Celebrytka nie spodziewała się obecności najbliższych w Blind Dragon w Hollywood. Jak myślicie, czy na 34 urodziny Khloe jej chłopak również przygotował jakąś niespodziankę?

Posts created 900

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top