kosmetyki barbie

Kosmetyki Barbie nie tylko dla dziewczynek

W dzieciństwie ideałem każdej dziewczynki była blond włosa piękność Barbie i jej równie urocze koleżanki. Wiele dziewcząt marzyło o garderobie lalki i kosmetykach, które podkreślą naszą urodę. Marka Barbie uznała, że czas spełnić marzenie z dzieciństwa i wraz z NCLA BEAUTY stworzyła linię kosmetyków dla kobiet.

BARBIE X NCLA BEAUTY

Barbie połączyła siły z marką beauty NCLA i stworzyła linię kosmetyków dla kobiet. W ofercie znajdziemy lakiery i naklejki do paznokci, szminki, a nawet olejek zmiękczający do paznokci. 

Kosmetyki nie były testowane na zwierzętach, a więc są w 100 % wegańskie. Lakiery nie zawierają szkodliwego formaldehydu, a szminki parabenów. Pomadki Barbie mają satynowo – matowe wykończenie i są mocno napigmentowane. Dodatkowo chronią usta dzięki witaminom A i E i zapobiegają wysychaniu warg ze względu na olejek rycynowy. Marki Barbie i NCLA zadbały również o piękny wygląd naszych paznokci i skórek i stworzyły olejek rewitalizujący z witaminą E. Co więcej, olejek pachnie…gumą balonową!

 

Naklejki na paznokcie

W kolaboracji Barbie x NCLA powstały naklejki na paznokcie z wizerunkiem Barbie, logiem marki, a nawet wzorami tropikalnymi. Każdy zestaw posiada 26 naklejek i pilnik do paznokci.

Naklejki Barbie ok. 45 zł
Naklejki Barbie ok. 45 zł

Jesteście ciekawe jak sprawdzą się kosmetyki Barbie dla kobiet?

Posts created 900

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top