chanel

Kosmetyki dla mężczyzny – Chanel łamie barierę

Ten najpopularniejszy dom mody kojarzymy głównie z tweedowym żakietem, kultowym modelem Boy czy perfumami No. 5. Nie zapominajmy jednak, że Chanel specjalizuje się także w zapachach męskich, a od 2019 również w…kosmetykach!

Boy de Chanel, czyli kosmetyki dla mężczyzny

Make-up wykonany przez mężczyznę nie jest żadną nowością. YouTube pęka w szwach od wspaniałych specjalistów makijażu, takich jak Jeffree Star, James Charles czy Manny Gutierrez, którzy jak dotąd wykonywali swoje makijaże kosmetykami dedykowanymi kobietom. Już za kilka miesięcy przetestują jedną z niewielu linii kosmetyków przeznaczonych typowo dla mężczyzn.

Na podobny pomysł wpadł Tom Ford, który w linii for men posiada korektor, balsam do ust, produkty do brwi i kosmetyki do pielęgnacji oraz marka Clinique oferująca korektory wyrównujące koloryt.

Linia Boy de Chanel to podkład, kredki do brwi i balsam do ust. Podkład SPF25 Boy de Chanel będzie dostępny w 4 odcieniach, a jego formuła ma bardziej przypominać krem bb.

Kampania marki mówi: Piękno to nie kwestia płci, to kwestia stylu.


Kiedy możemy się spodziewać kosmetyków dla mężczyzn?

Produkty zostaną wprowadzone na rynek w Korei Południowej 1 września, natomiast online i w butikach pojawią się między listopadem a styczniem. Twarzą linii jest Lee Dong-wook, południowokoreański aktor.

Posts created 900

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top