kourtney kardashian

Kourtney Kardashian założyła portal internetowy

Dwa dni po nadejściu kolejnego, szesnastego już sezonu Keeping Up With The Kardashians, najstarsza córka Kris Jenner – Kourtney Kardashian, prezentuje swoje najnowsze dziecko. Oskarżana o brak talentu i własnego biznesu, stworzyła portal lifestylowy POOSH. Co tam znajdziemy?

Kourtney Kardashian to najstarsza córka przedsiębiorczej Kris Jenner i matka trójki dzieciaków. Postanowiła udowodnić siostrom i obserwatorom, że może stworzyć coś własnego i totalnie innego od reszty rodzeństwa. Pomimo wielkiego wsparcia między siostrami, brak dochodowego biznesu Kourtney był tematem wielu sporów w rodzinie. Nic więc dziwnego, że firmowy Instagram Kardashianki nie schodził z ust od początku jego powstania.

 

Nowy biznes Kourtney Kardashian

Social-mediowy profil marki to ogromny kolaż, który prezentuje założycielkę POOSH, jej dzieci, jedzenie i różne cytaty. Dopiero 2 kwietnia, czyli miesiąc od udostępnienia pierwszego zdjęcia na Instagramie, pojawiły się pierwsze wpisy na oficjalnej stronie internetowej marki. Portal został podzielony na cztery kategorie, wśród których znajduje się strefa lifestyle’owa, sekcja dotycząca zdrowia, domu i oczywiście życia Kourtney.

View this post on Instagram

Unlock your best life. #pooshtheboundaries

A post shared by Poosh (@poosh) on

 

Kourtney Kardashian radzi, jak dobrze wyglądać nago

Do założenia portalu POOSH przyczyniły się ponoć liczne zapytania fanów, jak pogodzić życie samotnej matki, z pełnowymiarową pracą i życiem towarzyskim. Ideą POOSH jest edukacja, motywacja i tworzenie nowoczesnego życia, które może osiągnąć każdy. W kategorii zdrowia znajdziemy zdrowe przepisy, metody pielęgnacji ciała, tematy dotyczące organicznego jedzenia, a nawet informacje o tym, jak stworzyć organiczny dom. Kourtney radzi, jak przygotować się do imprezy, pokazuje swoje wyjazdy i radzi innym mamom, jakie zabawki kupić swoim pociechom.

Jak myślicie, blog Kourtney to dobre rozwiązanie na dochodowy biznes?

Posts created 900

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top