kylie jenner

Kylie Jenner na okładce Vogue Australia!

Jedną z gwiazd wrześniowych okładek Vogue’a jest Kylie Jenner. Jedna z córek przedsiębiorczej Kris Jenner, młoda mama i bizneswoman udzieliła wywiadu siostrze i rozwiała wszelkie wątpliwości fanów.

Kendall Jenner oprócz kariery modelki lubi poświęcać się fotografii i jak widać dziennikarstwu. Wywiad z siostrą do September Issue przeprowadziła właśnie ona. Kendall przyznała, że macierzyństwo siostry je do siebie zbliżyło. Kylie jak wielokrotnie już powtarzała, zaczęła inaczej postrzegać świat i patrzeć w przyszłość. 21-latka pokochała siebie i zaakceptowała kompleksy. Usunęła wypełniacz z ust, na co dzień wybiera naturalne looki i make-up no make-up.

 

Dzieciństwo Kylie Jenner

W wywiadzie dla Vogue’a, najmłodsza Jennerka przyznała, że najlepsze wspomnienia to te dzielone z rodziną, wspólne wakacje czy zabawa lalkami.

 

Obsesja Kylie

Kylie przyznała wprost, że jej największą obsesją są usta. I pomimo tego, że po narodzinach Stormi pokochała bardziej naturalną wersję siebie, nie wychodzi z domu bez autorskiego LipKita. Dzięki zaangażowaniu w swój biznes, Kylie poznała świat beauty i tajniki makijażu. Uwielbia oglądać tutoriale i mieć wpływ na tworzenie produktów KylieCosmetics od podstaw.

 

Travis

Na koniec wywiadu Kylie przyznała, że najbardziej rozśmieszają ją plotki o tym, że ona i Travis nie mieszkają razem. Postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości i przyznała, że jeszcze nie mieli okazji za sobą zatęsknić.

View this post on Instagram

@vogueaustralia

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Każdy egzemplarz Vogue Australia zawiera prezent – Lip Kit z kolekcji KylieCosmetics. Do sprzedaży trafi 27 sierpnia.

kylie jenner

Zdjęcia zostały wykonane przez Jackie Nickerson, a za stylizacje odpowiadała Christine Centenera.

Posts created 900

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top