kylie jenner

Kylie Jenner uruchamia pojedyncze cienie do powiek!

Marka, którą stworzyła Kylie Jenner nie przestaje nas zadziwiać. Bardzo często pojawiają się nowe produkty, które team Kylie Cosmetics udoskonala i modyfikuje. Jak informuje Instagram marki, do kolekcji kosmetyków dołączają pojedyncze cienie do powiek, które komponujemy według naszego gustu!

W ostatnim czasie młoda bizneswoman stworzyła wakacyjną kolekcję, gamę produktów dedykowanych Kris Jenner, linię z okazji 21 urodzin i współpracowała z najstarszą siostrą Kourtney.

Jennerka nie zwalnia tępa i idzie jak burza! Z pomocą swojego teamu wpadła na świetny pomysł, który pozwala na dobranie naszych ulubionych cieni do powiek. Możemy dostosować paletkę do swojego gustu.

 

Pojedyncze cienie Kylie Jenner

Pojedyncze cienie to koszt 7 dolarów. Mamy do wyboru 28 cieni wybranych przez założycielkę marki. Ulubione kolory Kylie są mocno zróżnicowane. Paletka na poniższym zdjęciu to jej ulubione odcienie z trzy letniego okresu funkcjonowania marki. Wybór Jennerki to między innymi niebieski odcień Royal, intensywnie żółty Light Year i dużo, dużo brokatu. Jasno różowa paletka, która służy do przechowywania cieni jest minimalistyczna i jedynym dodatkiem jest srebrny napis KYLIE.

Niektóre pojedyncze cienie Eyeshadow Single są już wyprzedane!

Posts created 900

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top