Linia Strictly Curl, czyli pielęgnacja włosów kręconych!

Loki po części uwodzą a po części prześladują… bywają dni, kiedy bardzo ciężko jest nad mini zapanować. Posiadaczki kręconych włosów dzielą się na dwie grupy – takie, które całkowicie odcinają się od loków permanentnie je prostując oraz na takie, dla których ich loki nigdy nie są wystarczająco kręcone…

Linia Strictly Curl została opracowana z myślą o wszystkich rodzajach kręconych włosów. W zależności efektu jaki danego dnia chcesz osiągnąć sięgnij po odpowiedni produkt Strictly Curl aby uwydatnić lub poskromić swoje kręcone włosy i uzyskać fryzurę marzeń.

Linia Strictly Curl to produkty, które dzięki wyselekcjonowanym składnikom aktywnym zapewniają włosom kręconym odpowiedni poziom nawilżania zapobiegając ich wysuszeniu i puszeniu.

Marc Anthony ┼╗el w spray'u utrwalaj─ůcy loki Strictly Curl
Żel w spray’u utrwalający loki maksymalnie je podkręca i utrwala. Dodatkowo doskonale zdefiniuje i podkreśli włosy na cały dzień. Lekka formuła wzbogacona proteinami jedwabiu i witaminą E nie obciąża włosów tworząc sprężyste miękkie loki z efektem wet look. Co najważniejsze – zapobiega puszeniu.

Jak stosować? Spray’em należy spryskać mokre włosy. Aby uzyskać maksymalny efekt skrętu pasmo po paśmie należy włosy nawijać na palce.
Pojemność 240 ml, cena około: 34,99pln

Posts created 900

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top