halloween

Makijaż na Halloween

Halloween to najhuczniej obchodzone święto w Stanach Zjednoczonych. Towarzyszy mu odwiedzanie sąsiadów i konkursy wśród dzieci na liczbę zebranych słodyczy, domy przystrojone w pajęczyny i dynie oraz imprezy dorosłych, na których każdy wyróżnia się wyszukaną stylizacją lub makijażem.

Od wielu dni na profilach społecznościowych makijażystek króluje kolor dyniowy i charakteryzacje rodem z horroru. Wśród najczęściej wybieranych make-up’ów stale rządzi twarz kościotrupa, zombie i zmodyfikowanych, przerażających księżniczek.

# Halloweenowy kościotrup

Jeden z make-up’ów na Halloween zaprezentował utalentowany James Charles, który wykonał tutorial z samą Kylie Jenner. Jennerka dała James’owi wolną rękę, więc postawił na twarz kościotrupa w fioletowych barwach. Z okazji Halloween powstała linia Kylie Cosmetics, którą oczywiście użyto w tutorialu.

# Odwrócone oko i seksowny glow

Daleko w tyle nie pozostała NikkieTutorials, która w tym roku proponuje klasyczny i kobiecy makijaż Halloween’owy oraz odrobinę szaleństwa w formie odwróconego oka. Makijaż należy wykonać z ogromną precyzją i szczególną uwagą. Górną brew wygładź klejem i przypudruj pudrem transparentnym, a następnie zakryj podkładem. Brwi Nicki są dość jasne, więc na zakończenie użyła pudru sypkiego.

Jak wykonać odwróconą brew?

Narysuj równoległe półkola i połącz je przy zewnętrznej części twarzy. Powstały łuk wypełnij cieniem lub kredką, której używasz do makijażu brwi, a następnie narysuj kosmyki włosków za pomocą linera. Powstałą brew obrysuj korektorem, tak by nie różniła się od tej na górze! Kolejnym krokiem jest makijaż oka. Nikkie postawiła na jesienne, iście dyniowe kolory i brokatowy glow. Sporo się nagimnastykowała, ale trzeba przyznać, że efekt końcowy jest na prawdę świetny!

# Naturalnie

Wiecie co w dzisiejszych czasach budzi wśród niektórych niemały postrach? Brak makijażu! Jeden z makijażystów – 16 letni Trevor Barrett połowę twarzy pozostawił nietkniętą jakimkolwiek kosmetykiem, a na drugiej połowie wykonał wyrazisty make-up. Która wersja Trevor’a podoba Ci się bardziej?

# Zupełnie ktoś inny

Ulubionym trendem amerykanów jest wcielanie się w inną postać. Do wyboru są bohaterzy bajek, często już nieżyjące gwiazdy muzyki czy kina oraz obecne sławy. Kim Kardashian uwielbia przebierać się za swoją idolkę Cher, Josh Duhamel za Karla Lagerfelda, a Zayn za Danny’ego Zuko z kultowego musicalu Grease. W 2018 roku przyszła moda na makijaż w stylu…Meghan Markle! Co go cechuje? Subtelne piegi, mocniej podkreślone rzęsy i brwi i delikatny róż na ustach.

# Prosto z horroru

Mistrzynią makijażu jest bez wątpienia Desi Perkins, która w tym roku wykonała makijaż na swoim partnerze. Bez wątpienia mogłaby wykonywać make-up’y do najmroczniejszych horrorów!

# Makijaż, który wykona każda z nas

Sporą dawkę inspiracji dostajemy od Nicole Tait. Nicole wykorzystuje mocny trend, jakim jest malowanie na twarzy przedmiotów i make-up przypominający pociętą twarz. Jestem pewna, że któryś z nich wykona również amator.

Posts created 900

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top