Maybelline SuperStay Matte Ink: najtrwalsza matowa pomadka na rynku?

Maybelline SuperStay Matte Ink: najtrwalsza matowa pomadka na rynku?

Matowe usta to jeden z najgorętszych trendów makijażowych w tegorocznym sezonie. Wyraziste, nasycone kolorem równie dobrze sprawdzają się podczas wieczornych wyjść, jak i codziennych obowiązków. Aby jednak stanowiły efektowne wykończenie makijażu, muszą być starannie pomalowane. W tym względzie liczy się zarówno precyzja, jak zastosowana pomadka. Nie każda bowiem zapewnia długotrwały efekt, niezbędny do tego, aby nasze usta dobrze wyglądały nawet po kilku godzinach od aplikacji produktu. Wyjątkiem okazuje się być pomadka Maybelline Super Stay Matte Ink, która uznawana jest za jedną z najtrwalszych dostępnych na rynku. Dowiedzmy się czegoś więcej na jej temat.

 

Pomadka Maybelline Super Stay Matte Ink – poznaj jej zalety

Pomadka Maybelline Super Stay Matte Ink to kosmetyk przeznaczony do makijażu ust, który zapewnia matowe wykończenie. Dostępna w bogatej gamie kolorystycznej pozwala na idealne dopasowanie odcienia produktu do własnych oczekiwań w tym względzie. W linii Maybelline Super Stay Matte Ink znalazły się stonowane uniwersalne kolory idealne do makijażu codziennego, jak i głębokie, nasycone czerwienie i burgundy, będące świetnym uzupełnieniem wieczornego lub okazjonalnego makijażu. Każdy z kolorów to gwarancja intensywnej pigmentacji będącej cechą charakterystyczną pomadek Maybelline Super Stay Matte Ink. Dzięki niej kolor na ustach pozostaje niezwykle wyrazisty. Poza tym kosmetyki wyróżniają się wyjątkową trwałością, nawet do 16 godzin. Już jedna aplikacja produktu wystarcza, by cieszyć się intensywnym kolorem utrzymującym się na ustach bez konieczności nanoszenia poprawek w ciągu całego dnia.

Dodatkową zaletą produktów jest ich konsystencja, powalająca na stworzenie makijażu ombre. Wystarczy do tego celu wybrać dwa różniące się od siebie o przynajmniej dwa tony kolory pomadek. Jaśniejszy z nich nanosimy na całą powierzchnię warg rozpoczynając od środka wargi górnej, a następnie zaznaczymy kontur ust ciemniejszym odcieniem pomadki. Linie obydwu kolorów lekko rozcieramy przy pomocy pędzelka do ust, tak aby stały się mniej wyraziste. W ten sposób możemy dowolnie bawić się makijażem ust, wykorzystując kolejne kolory z gamy. Wszystko to sprawia, że pomadki Maybelline Super Stay Matte Ink stają się doskonałym wyborem dla każdej kobiety, ceniącej sobie perfekcyjny makijaż i moc możliwości łączenia kolorów.

 

Nie zapomnij o pielęgnacji!

Matowa pomadka Maybelline Super Stay Matte Ink pozwala wyczarować na ustach spektakularny efekt. Jednak nawet najbardziej misterny makijaż nie będzie się dobrze prezentował, jeśli nasze usta będą przesuszone. Suche skórki widoczne na skórze warg, które przykryjemy pomadką – nawet jeśli jej kolor będzie piękny i intensywny – nie będą wyglądały estetycznie. Dlatego bardzo ważna jest odpowiednia pielęgnacja skóry ust. Właściwie i systematycznie przeprowadzana, pozwala odpowiednio nawilżyć usta i złuszczyć martwe komórki naskórka, ułatwiając w ten sposób wchłanianie substancji odżywczych zawartych w stosowanych na późniejszym etapie kosmetyków pielęgnacyjnych. Do tych najważniejszych należą balsam lub sztyft do ust zawierający substancje nawilżające oraz składniki zabezpieczające przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, a także peeling do ust.

 

Artykuł zewnętrzny.

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top