Moda autorska – nowy trend w zakupach

Trendy modowe są ważnym wyznacznikiem preferencji zakupowych, jednakże równie istotny wpływ na nie mają indywidualne upodobania, wynikające z samopoczucia, przyzwyczajeń i gustów. Jedni lubią odzież masową, popularną i wszędzie dostępną, inni preferują spersonalizowane stylizacje, pojedyncze, wyjątkowe egzemplarze, stworzone przez poszczególnych projektantów, jednym słowem – modę autorską. W Warszawie będzie można się z nią spotkać w MODO Domy Mody – miejscu pełnym różnorodności i unikatowości.

Na świecie moda autorska cieszy się ogromnym powodzeniem już od wielu lat. Klienci cenią sobie indywidualne projekty nie tylko czołowych projektantów, lecz również tych, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki na modowych ścieżkach, ale zostali już zauważeni dzięki niestandardowym koncepcjom i swoistemu indywidualnemu „pazurowi”.

.

Najlepsze miejsce do tworzenia

Świeże, autorskie spojrzenie na modę jest szczególnie cenne w dobie produkcji masowej, unifikującej ludzi na całym świecie. MODO Domy Mody doceniają wkład projektantów w kreowanie modowych trendów i upiększanie branży fashion. Dlatego też w nowym centrum mody MODO w Warszawie swoje autorskie salony otwiera wielu znanych polskich projektantów. Obok nich mają pracownie młodzi, zdolni adepci designu, chcący znaleźć swoje miejsce na rynku.

Klimatyczne wnętrza pracowni, niebanalny wystrój i modowa atmosfera centrum mody MODO – to właściwości, które pozwalają na swobodne tworzenie nowych linii i niepowtarzalnych kreacji, szukanie inspiracji i dopasowywanie projektów do wymagań i upodobań klientów.

moda

.

Modowe zakupy

Osoby ceniące modę autorską powinny mieć pewność, że jest takie miejsce, w którym znajdą to, czego szukają. Będą tam profesjonalnie obsłużeni, spędzą miło czas i kupią produkty wyjątkowe, sygnowane nazwiskiem projektanta, dopasowane do klienta i jemu dedykowane. MODO Domy Mody wychodzą z założenia, że każdy klient jest traktowany jednostkowo, indywidualnie, w szczególny sposób. Aby sprostać tym zamiarom w MODO powstała strefa designu – Art Fashion, w której kreatywne idee projektantów spotykają się z marzeniami i oczekiwaniami klientów zainteresowanych modą autorską.

.

W jednym miejscu

Dodatkowym atutem jest zgromadzenie wielu projektantów w jednym miejscu. Dzięki temu klienci mają więcej możliwości znalezienia interesujących autorskich projektów, porównania ich zalet i cech charakterystycznych i dokonania wyboru tego, co najlepiej im odpowiada. Klienci odwiedzający MODO Domy Mody mają także sposobność rozmów z projektantami, wysłuchania ich opinii, poznania idei poszczególnych linii projektowych oraz najnowszych trendów w modzie. Wizyta w MODO to wejście w wielobarwny świat designu, pociągający swoją oryginalnością i zindywidualizowaną koncepcją twórców. A jednocześnie to poszukiwanie własnych ścieżek w modzie, z dala od wybiegów, w miłej, pełnej ciepła atmosferze.

.

Każdy jest inny

Wiele osób ceni wygodne zunifikowane dżinsy i kolorowy T-shirt. Nic dziwnego – w codziennych domowych obowiązkach, na urlopie czy na spacerze taki zestaw jest bardzo wygodny i niemal każdy czuje się w nim komfortowo i swobodnie. Jednakże są sytuacje,
w których mamy ochotę na wyróżnienie się z jednolitego tłumu i podkreślić swoją osobowość dobrze dopasowaną stylizacją. Moda autorska pozwala na indywidualizm, ergo poczucie niezależności i osobistej odrębności. MODO Domy Mody umożliwiają znalezienie własnej spersonalizowanej strefy, pasującej do upodobań i potrzeb.

Posts created 900

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top