MyKronoz – smartwatche, którymi nie pogardzi żadna kobieta!

Choć kobiety są równe mężczyznom, potrafią się przy tym pięknie różnić. Nic więc dziwnego, że przy wyborze np. smartwatcha będą kierować się innymi kryteriami niż panowie. Na jakie modele powinny więc zwrócić uwagę w pierwszej kolejności?

Kobiecy gust często różni się od męskiego, a dziewczyny większą uwagę zwracają na wygląd smartwatcha – nie może być duży i z byle jakim designem. W takiej sytuacji zyskują zegarki takie jak ZeBracelet2, łączący zaawansowane funkcje z designem estetycznej bransolety na nadgarstek. Są też bardziej luksusowe rozwiązania, dla wyjątkowo wybrednych: ZeCircle z cyrkoniami od Swarovskiego.

Osobną kwestią jest wygoda noszenia. Dla większości kobiet o drobniejszej budowie rąk, znacznie lepiej sprawdzą się lekkie, skórzane lub gumowe paski. Atrakcyjność takiego modelu zapewne zwiększy możliwość wymiany aktualnie używanego paska na nowy, ale o innym kolorze. Taką sposobność oferuje wspomniany już ZeCircle, tym razem jednak występujący w swojej standardowej wersji.

Wiele osób lubi dbać o siebie, ale akurat wśród biegaczy można spotkać więcej pań niż panów, więc zwłaszcza one powinny być zainteresowane takimi funkcjami jak możliwość liczenia kroków, przebytego dystansu, spalonych kalorii czy wskazywania pulsu. Wszystkie te opcje są standardem w normalnych smartwatchach, jednak istnieje też tańsza alternatywa: opaski fitness ZeFit2 czy ZeFit2 Pulse, pomagające w efektywniejszym planowaniu aktywności sportowych, a co za tym idzie osiągnięciu lepszych wyników.

Jeśli ktoś zamierza korzystać z pełnego wachlarza smartwatchowych funkcji, wtedy akurat w tym zakresie podział na płeć nie obowiązuje. Opcje odbierania połączeń bezpośrednio z nadgarstka, otrzymywania powiadomień o SMS-ach czy e-mailach, ustawiania przypomnień i monitorowania jakości snu w nocy – te wszystkie udogodnienia każdemu przysłużą się tak samo dobrze.

Gamme ZeCircle Swarovski ZeCircle Swarovski White-steps ZeCircle Swarovski Black-incoming call ANGELINA ZeCircle Swarovski Blue-notifications ZeCircle Swarovski -Black_Black-HD ZeCircle Swarovski -Pink Gold_White-HD ZeCirclePink-01-steps

O MyKronoz

MyKronoz jest producentem akcesoriów mobilnych, skierowanych w szczególności do osób aktywnych i tych, które cenią sobie wygodę i zdigitalizowany styl życia. Firma zadebiutowała w 2012 roku na szwajcarskim rynku i od tego czasu wciąż zaskakuje nowymi propozycjami, które za cel mają usprawnienie życia swoich klientów na całym świecie.

Wychodząc naprzeciw rozwijającemu się rynkowi, który tworzy ogromne zapotrzebowanie na świeże i ciekawe projekty, MyKronoz łączy innowacyjne technologie z ciekawym wyglądem i najwyższą jakością wykonania, owocując technologią, którą można nosić na sobie.

ZeBracelet2 torebka

Posts created 900

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top