Nike Zonal Strength Tights

Nike Zonal Strength Tights – legginsy dobrane do dyscypliny!

W ostatnich czasach dużą popularnością cieszą się kolorowe legginsy, jaskrawe topy i wyraziste bluzy na siłowni. Chcemy się wyróżniać, a przede wszystkim dobrze czuć. Z tego względu profesjonalne marki jak Nike wychodzą na przeciw oczekiwaniom sportowcom z różnej dziedziny, tworząc Nike Zonal Strength Tights.

Nike Zonal Strength Tights to legginsy wyposażone w kompresyjne panele, które bezpośrednio wbudowano w strukturę materiału i umiejscowiono w taki sposób, aby wpierać kluczowe grupy mięśni, zapobiegając przy tym ich drganiom.

Dodatkowo legginsy zapewniają efektywny trening dzięki pełnej swobodzie ruchów.

Dla kogo są Zonal Strength Tights?

Między innymi dla biegaczy.

Posiadają bowiem strefy znajdujące się na udach i łydkach, które ograniczają drgania mięśni. Pas Flyvent został udoskonalony, dzięki czemu jest bardziej elastyczny i przewiewny. Materiał legginsów zapewni biegaczom pożądaną swobodę ruchu w obszarze kolan i bioder.

Na siłownię

Legginsy gwarantują duże wsparcie mięśni tułowia, co jest bardzo ważne zarówno dla osób ćwiczących jogę, jak i w przypadku intensywnych treningów siłowych. Dodatkowo, płaskie szwy zapewniają pełną swobodę ruchu.

Legginsy dostępne są od 12 stycznia 2017 w wersji męskiej oraz damskiej na nike.com

Posts created 900

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top