ON/ OFF THE STAGE JESIENNO – ZIMOWA KAMPANIA HOUSE!

House rusza z jesienno-zimową kampanią wizerunkową. Kolekcja przedstawiona została na tle Islandii, chłodnej wyspy pełnej bajkowych krajobrazów.

Na miejsce realizacji zdjęć wybrano Rejkiawik i okolicę, na zdjęciach nie sposób jednak odnaleźć charakterystyczny dla wielkich miast zgiełk czy pośpiech. Marka niezmiennie stawia na muzyczne klimaty, autentyczność i sporą dawkę denimowych stylizacji, a ucieczka w naturę pomogła je podkreślić. Marka kontynuuje towarzyszący kampaniom House’a koncept ON/OFF.

Część ON przedstawia muzyczny cel wędrówki bohaterów. Tym razem spotykamy ich podczas koncertów live zespołów Sturla Atlas oraz Ojba Rasta. Kameralne z założenia imprezy, organizowane w ogródkach za domem, nierzadko okazują się najlepszym wydarzeniem miesiąca, przyciągając masę znajomych, osób z branży muzycznej oraz przypadkowych przechodniów.

Charakter przedmiejski sesji podkreśla druga część kampanii, zatytułowana słowem OFF. Tu śledzimy wędrówkę pary, która na celu ma odpoczynek, ucieczkę od świateł i hałasu wielkiego miasta. Bohaterowie próbują nawiązać kontakt z pomijaną na co dzień naturą poprzez codzienne czynności i małe przyjemności. Surowe, księżycowe krajobrazy i bajkowe góry są tym, czego potrzeba, aby odnaleźć w sobie natchnienie i wyciszenie.

kampania-1600x800px-72dpi-RGB-OFF-1 kampania-1600x800px-72dpi-RGB-OFF-3 kampania-1600x800px-72dpi-RGB-OFF-5 kampania-1600x800px-72dpi-RGB-OFF-6 kampania-1600x800px-72dpi-RGB-ON-2

Zdjęcia wizerunkowe przygotował Rafał Milach, natomiast za powstanie filmów kampanijnych odpowiedzialny był Bart Pogoda – obaj reprezentowani przez agencję AFPHOTO. Stylizacja ubrań to dzieło Marty Kalinowskiej. Nad koncepcją i realizacją sesji czuwał Grzegorz Chyła i Maciej Czarnecki z Marketingu HOUSE oraz Piotr Spodnik i Kamila Ławniczuk (AFPHOTO).

kampania-1600x800px-72dpi-RGB-ON-3 kampania-1600x800px-72dpi-RGB-ON-4 kampania-1600x800px-72dpi-RGB-ON-6

Na nową kampanię składają się zdjęcia oraz filmy promocyjne. Wprowadzeniu do sklepów jesiennej kolekcji jak zwykle towarzyszy nowa odsłona strony internetowej www.house.pl, oraz witryn we wszystkich salonach marki.

Posts created 900

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top