Podkład True Match – trwały i naturalny efekt

Podkład True Match – trwały i naturalny efekt

Czasami znalezienie odpowiedniego podkładu staje się wielkim wyzwaniem. A przecież dobry podkład jest podstawą każdego makijażu, zarówno tego codziennego, jak i tego, który stosowany jest wieczorem. Właściwie dobrany podkład powinien zachowywać się na twarzy i wyglądać tak, jakby go nie było. Jakby cera była naturalnie gładka, matowa, wyrównana kolorystycznie. Czy to możliwe? Tak. Jest przecież podkład True Match.

Choć zasady dobierania podkładu od lat się nie zmieniły, to panie i tak najpierw zwracają uwagę na kolor. Znacznie rzadziej idą o krok dalej i zastanawiają się, czy wybrany kosmetyk będzie odpowiedni dla ich cery. A przecież to bardzo istotne zagadnienie. Przy cerze suchej nie należy stosować podkładów matujących, bo buzia wygląda na jeszcze bardziej przesuszoną. Matujące wersje podkładów są odpowiednie dla cery tłustej. Sytuacja bywa też odwrotna. Kosmetyk tego typu odpowiedni dla cery suchej, który jest nawilżający, zaaplikowany na skórę tłustą po prostu „spłynie”.

W przypadku, gdy zignorowane zostają wymagania poszczególnych rodzajów skóry, ratunkiem są tylko preparaty uniwersalne. Podkład True Match jest w stanie sprostać różnym wyzwaniom.

 

Dla każdej cery – czyli podkład True Match

Zgodnie z obietnicą producenta podkład True Match potrafi dostosować się do struktury każdej cery. Ma on właściwości matujące, co jest zdecydowanie polecane w przypadku cery tłustej. Podkład True Match sprawdza się także jako kosmetyk, który potrafi zamaskować drobne niedoskonałości skóry. Wreszcie jest to preparat, w którym wykorzystano substancje nawilżające, a tego potrzebuje każdy rodzaj cery.

Dzięki takiej formule podkład True Match jest uniwersalny. Stanowi dobrą podstawę dla kolejnych kosmetyków wykorzystywanych w dalszych fazach makijażu, takich jak: puder, róż, rozświetlacz czy bronzer. Kosmetyk bardzo łatwo się rozprowadza i nie tworzy smug. Utrzymuje się na twarzy nawet cały dzień.

Podkład True Match ma postać płynną, a producent zadbał o wygodę jego użytkowania. Opakowanie z dozownikiem w formie pompki jest po prostu strzałem w dziesiątkę. Wygodne w użytkowaniu, świetnie zabezpiecza preparat przed wysychaniem. Dzięki temu podkład True Match będzie wykorzystany w całości.

 

Jak dobrać odcień?

Nie jest tajemnicą, że dobrze dobrany podkład jest na twarzy niewidoczny. Aby tak się stało, trzeba przede wszystkim perfekcyjnie dobrać jego odcień do kolorystyki twarzy. Nie wolno ulegać błędnemu przekonaniu, że gdy podkład będzie ciemniejszy, to buzia będzie wyglądać na opaloną. Niestety tak się nie stanie.

Twarz będzie wyglądała sztucznie, bo pojawi się na niej coś w rodzaju maski. Jeśli celem jest wywołanie wrażenia opalonej buzi, to służy do tego bronzer, ale umiejętnie zastosowany. Podkład nie służy także do tuszowania niedoskonałości skóry. Owszem, te niewielkie z pewnością pokryje, ale do tych większych trzeba używać korektora.

Podkład True Match występuje w wielu odmianach kolorystycznych i z pewnością każdy znajdzie odpowiedni odcień dla siebie. Właściwy kolor najlepiej dobierać, udając się do drogerii bez makijażu. Korzystając z testerów, niewielką ilość podkładu nanieść trzeba na dolną część policzka, a następnie chwilę odczekać.

Podkład True Match w tym czasie osadzi się dobrze na skórze i odrobinę ściemnieje, podobnie jak inne kosmetyki tego typu. Wówczas można mieć stuprocentową pewność co do trafności wyboru. Podkład True Match idealnie odpowiadający kolorystyce skóry będzie tym najwłaściwszym. Ciemniejszy kolor podkładu po prostu postarza i daje efekt maski, natomiast zbyt jasny może wywołać niezdrowy wygląd twarzy.

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top