Dom

Propozycje na DZIEŃ MAMY! 26 maj coraz bliżej! ♥

Dzień naszych kochanych Mam coraz bliżej. Pamiętaj, że nawet najmniejszy gest, spacer, wyjście na kawę, kwiaty sprawi, że poczuje się wyjątkowo. Jeśli jednak nie masz pomysłu i chcesz kupić coś praktycznego, koniecznie zobacz co znalazłam w sieciówkach!

Home&You to sklep pełen pięknych, świetnej jakości produktów. Warto najpierw pomyśleć, czy jest coś o czym Twoja Mama marzyła. Być może chciała minimalnie zmienić wystrój salonu. Jeśli posiada ciemną sofę, świetną alternatywą będą kolorowe, ozdobne poduchy!

Poszewka-Lavande Poszewka-Monte-Cassino Poszewka-Swallowtail poszewka-lilac poszewka-potpourri poszewka-fado

Powyższe propozycje w stylu skandynawskim to największy hit od sezonów. Każda z poszewek posiada symbol kwiatu. Miły i praktyczny gest!

Niedzielne popołudnie z pewnością będzie milsze z ciepłym kocem. Te w rozmiarze 200×200 kupisz nawet poniżej 90 PLN:

koc-lucy2 koc-lucy-ciemnofioletowykoc-fatsie-2 koc-ponnie-3 koc-avrille koc-eldorado koc-bicyclette koc-bicsyclette koc-sugarlove koc-djpgKolejny świetny i praktyczny produkt to obrus lub bieżnik. Jest wiele sytuacji, w których eleganckie przybranie stołu jest koniecznością.

bieznik-peonies bieznik-pompei bieznik-buenos bieznik-jade bieznik-velvetini bieznik-holland bieznik-aquarello bieznik-kipeo Obrus-Holland obrus-adornoŚwietnie sprawdzą się też wszelkiego rodzaju dodatki typu gazetnik czy szafki na klucze:

gazetnik-blomster kosz-strawberry kosz-bantu kosz-parilla gazetnik-grigio Chustecznik-Lavender szafka-na-klucze-rubella szafka-na-klucze-pueblo szafka-love-me-newPrzyjemnym prezentem będzie zakup pięknego kompletu ramek i wstawienie tam swoich zdjęć!

multiramka-multiplicity multiramka-paris Multiramka-Rusty Multiramka-Triple Multiramka-Biciklo Multiramka-Marcello multiramka-love-clouds multiramka-home multiramka-heart-shape Multiramka-Toscana Multiramka-FamilioA Ty co zaplanowałaś na Dzień Mamy? Wpadło Ci coś w oko?

Posts created 900

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top