roxy sowlaty

Roxy Sowlaty – bogaty dzieciak z Beverly Hills, który poszedł do pracy!

Roxy Sowlaty zasłynęła w programie reality – show, którego tytuł brzmiał #RichKids of Beverly Hills. Program pokazywał różne sytuacje w życiu bogatych dzieciaków. Zajmowali się głównie zakupami, imprezami i wycieczkami w najpiękniejsze zakątki świata. W pewnym momencie Roxy postanowiła odejść z programu i rozwinąć swój biznes.

#RichKids

Sowlaty marzyła o byciu architektem wnętrz i jej marzenie się spełniło. Innym bodźcem do odejścia z programu był fakt, że rodzice ograniczyli jej dostęp do kart kredytowych. Inni uczestnicy RKoBH zajęli się projektowaniem odzieży, rzęs lub po prostu bywaniem na salonach, natomiast 30 – latka ukończyła kierunek Projektowanie Wnętrz na Nowojorskiej uczelni i zaczęła realizować swój plan w Manhattanie.

 

Spełnione marzenia

Roxy otworzyła firmę projektową w Kalifornii, a dodatkowo sprzedaje zaprojektowane przez siebie produkty takie jak: krzesła i poduszki w liściastych printach, świece i podkładki z agatu. Zajmuje się też prowadzeniem bloga, na którym pokazuje jak o siebie dba.

 

Życie prywatne

Partnerem Roxy jest Nicolas Bijan, syn projektanta odzieży męskiej i perfum – Bijana Pakzada. To z nim najczęściej spędza czas wolny.

Roxy i Nicolas fot. roxysowlaty.com

Jej przyjaciel Scotty Cunha jest fryzjerem Kardashianek, Hollywoodzkich aktorek i piosenkarek.

Roxy z siostrą i Scottem

Zobaczcie projekty Roxy:

Roxy przyznaje, że uwielbia wszystko co się świeci, jest złote i błyszczące, natomiast jej projekty są klasyczne i wysmakowane. Klientom proponuje typowo amerykański styl – marmur, masywne meble kuchenne, czarno – białe płytki i kwieciste tapety.

Posts created 900

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top