Saryna Key – czyli mój sposób na regenerację włosów!

Kosmetyki SARYNA KEY zawierają naturalne białka pszenicy, jabłka, bawełnę, proteiny jedwabiu i aminokwasy. Zapewniają intensywne nawilżenie, regenerację suchych, uszkodzonych tekstur włosa, ochronę przed szkodliwymi promieniami UV i wolnymi rodnikami.

Unikalny skład produktów zastosowanych w całej gamie produktów do pielęgnacji włosów ma za zadanie pozostawić włosy miękkie, lśniące, delikatne i piękne.

Tak właśnie było w moim przypadku! Zazwyczaj byłam negatywnie nastawiona do rzekomej regeneracji i naprawy włosów zniszczonych tak jak moje.

Moje uczucia nie były bezpodstawne. Używałam wielu produktów, które nie pozostawiły pozytywnego efektu. Wielokrotne rozjaśnianie, przyciemnianie, dekoloryzacja czy codzienne prostowanie wysoką temperaturą spowodowały, że włosy były suche, matowe i bez połysku.

Wraz z zakupem lepszej prostownicy z cienką, ceramiczną płytką, rozpoczęłam przygodę z zestawem Saryna Key. Postanowiłam być cierpliwą i regularnie używałam produktów. W kwestii wizualnej, wygląd kosmetyków odebrałam bardzo pozytywnie. Po pierwsze posiadają profesjonalny design, brązową barwę i jasno – zielone etykiety, po drugie szampon zakończono zakrętką z dozownikiem. Jest to uniwersalny, świetny pomysł, dzięki któremu podczas kąpieli nie musimy martwić się ciężko otwierającym się zamknięciem!

Każdy z produktów zachwycił mnie pięknym, delikatnym zapachem. Odżywka o białej, “zbitej” i gęstej konsystencji pachnie bardziej intensywnie. Przypomina mi nawet masło do ciała. Zapach nie jest zbyt mocny czy słodki, dzięki czemu polubi go każda z Was.

Olejek Saryna Key nie jest tłusty. Nie pozostawia ciężkiego do zmycia filmu i nie brudzi ubrań. Używam małą kropelkę po prostowaniu, a efekt jest niesamowity! Moje włosy stają się jeszcze bardziej miękkie, błyszczące i lśniące!

IMG_9046   IMG_9049 0 IMG_9050

Masło Shea, olejki i ekstrakty roślinne spowodowały, że moje włosy świetnie rosną i odzyskały dawny blask. Dodatkowym atutem używania szamponu jest jego pienienie się. Wystarcza niewielka ilość kosmetyku, która umyje długie włosy!

IMG_9055 IMG_9051 IMG_9052 IMG_9053 IMG_9047 IMG_9071 IMG_9083

Zestaw silnie chroni włosów, które w dalszym ciągu “traktuję” prostownicą.Mimo wysokiej temperatury końcówki nie przypominają już tzw siana, nie kruszą się i nie łamią. Kosmetyki sprawiają, że po ich użyciu włosy wyglądają jak po wizycie u fryzjera.

Coraz większymi krokami zbliżają się wakacje, dlatego warto zaopatrzyć się w tego typu zestaw Saryna Key. Dodatkowym powodem jest to, że słońce oraz słona woda niszczą włosy, dlatego prócz olejku do ciała, koniecznie przed wyjściem użyj olejek Saryna Key do włosów!:)

Posts created 900

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top