SIZEER X PUMA ESKIVA BY RIHANNA – limitowana edycja już w sklepach!

Sizeer prezentuje sneakerową kolaborację sezonu – Puma Eskiva by Rihanna! Od dziś buty dostępne są Polsce w wybranych salonach stacjonarnych i online. Eskiva robi furorę na Instagramie wśród blogerek i modowych influencerek a wybrała je m.in. Kylie Jenner.              

Eskiva nawiązuje do kultowego bokserskiego buta Puma Gong z lat 60. i jest inspirowana sportowymi korzeniami marki. Dziewczyny z całego świata tagując #PumaEskiva na Instagramie pokazują, że typowo sportowy but z wysoką cholewą kapitalnie podkreśla i nadaje charakter codziennym stylizacjom.

Świat oszalał na punkcie butów, które zaprojektowała Rihanna.

Odkąd RiRi, jako dyrektor kreatywna, stoi na czele teamu Puma, marka zwróciła się w stronę sportowych korzeni nie rezygnując z ultramodnego designu. Bella Hadid, Gigi Hadid, Cara Delevinge, Kylie Jenner – modelki, aktorki, gwiazdy wybierają do codziennych stylizacji właśnie te sneakery!

PUMA_ESKIVA_Sportstyle (1) PUMA_ESKIVA_Sportstyle (3) PUMA_ESKIVA_Sportstyle (9) PUMA_ESKIVA_Sportstyle (7) PUMA_ESKIVA_Sportstyle (8) PUMA_ESKIVA_Sportstyle (2) PUMA_ESKIVA_Sportstyle (11) PUMA_ESKIVA_Sportstyle (6) PUMA_ESKIVA_Sportstyle (14) PUMA_ESKIVA_Sportstyle (4) PUMA_ESKIVA_Sportstyle (5) PUMA_ESKIVA_Sportstyle (12) PUMA_ESKIVA_Sportstyle (15) PUMA_ESKIVA_Sportstyle (13) PUMA_ESKIVA_Sportstyle (10)
Limitowana kolekcja sneakerów Puma Eskiva jest dostępna w sieci Sizeer i na e-Sizeer.com.

Ograniczona ilość!

Kolekcja dostępna jest tylko w 4 salonach Sizeer w Polsce (CH Arkadia,  Galeria Mokotów w Warszawie, CH Riviera w Gdyni, Poznań City Center).

Posts created 900

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top