Swarovski

Swarovski i Nike we wspólnym projekcie!

Nie ma nic lepszego od wygody i elegancji w jednym!

Takie właśnie będą nowe Air Max 97 powstałe we współpracy Swarovski i Nike!

− Swarovski ma bogate doświadczenie w dziedzinie innowacji i twórczej współpracy − mówi Markus Langes-Swarovski, członek Zarządu Swarovski

− Byliśmy zachwyceni współpracą z Nike przy tworzeniu tego projektu. Air Max 97 jest naprawdę wyjątkowym, trójwymiarowym modelem. Ta współpraca zainspirowała nas do wyobrażenia sobie, co stanie się gdy połączy się prędkość ze światłem.

Model Air Max 97 nosimy już 20 lat!

Obuwie zainspirowane rowerami górskimi przez dwa lata można było kupić tylko w kolorze srebrnym. Po tym czasie dołączył do nich lśniący, złoty kolor. Model 97 charakteryzował się ukrytym sznurowaniem i widoczną amortyzacją.

Stale zaskakująca nas marka Nike postanowiła udoskonalić słynny w latach dziewięćdziesiątych model – kryształkami Swarovskiego.

To bardzo ekscytujący projekt, szczególnie pod względem zastosowania innowacyjnych materiałów − mówi Marie Crow, Dyrektor Projektowania Materiałów w dziale NikeWomen Sportswear.
− Staraliśmy się znaleźć świeże spojrzenie na połysk i wytrzymałość. Bardzo spodobał nam się mocny blask materiału Crystal Fabric, który pomógł na nowo zinterpretować kultowy już model.

W siedzibie Swarovskiego w Wattens w Austrii, team NikeWomen wybrał kryształowy materiał Crystal Fabric. Zespół miał okazję poznać nowe metody produkcji i innowacyjne zastosowania kryształków w odzieży, tkaninach, biżuterii, wystroju wnętrz i samochodach!

Air Max 97 LX tworzone są bez zastosowania szwów! Tkanina zostaje bowiem nanoszona na buty metodą łączenia na ciepło. Do stworzenia obuwia użyto materiału premium.

Premiera srebrnych Air Maxów 7 września 2017!

Posts created 900

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top