Thierry Mugler wprowadza nowe zapachy Cologne

Muglera albo się kocha, albo nienawidzi. Zapachy marki są pełne niespodzianek i z każdą godziną noszenia pachną inaczej. Najstarsza perfuma pochodzi z 1992 roku i jest nią kultowy Angel o karmelowo – ciepłym akordzie. Na wzór flakonika Angela dyrektor kreatywny projektuje torebki, a motyw błyszczącej gwiazdy pojawia się w kolekcjach na wybiegu.

Oprócz Aliena powstała intensywnie kwiatowa linia Alien, zielona Aura w kształcie serca, a najnowszym dzieckiem Muglera jest pięć zapachów z linii Cologne przeznaczonych zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.

Cologne nie jest jednak nowością w gamie produktów marki Thierry Mugler. Pierwszy zapach o tej nazwie pojawił się w 2001 roku i został stworzony na wzór świeżego zapachu mydła, który Mugler pamiętał z dzieciństwa. Po kilkunastu latach Cologne powraca w zbliżonej szacie graficznej, ale pięciu różnych wersjach. Perfumy z 2018 roku wyróżnia zmieniona nazwa, czyli Come Together. Pozostałe nazwy to Love You All, Run Free, Fly Away, Take Me Out. Każdy z zapachów łączy uniwersalizm – są przeznaczone zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Zapachy są cytrusowe, korzenne i bardzo aromatyczne. Założeniem marki było stworzenie kilku produktów, które w połączeniu będą niepowtarzalne i odzwierciedlą nasz gust.

Thierry Mugler – Cologne

100 ml flakonik na oficjalnej stronie marki kosztuje 70 dolarów. Na rynku międzynarodowym perfumy Cologne pojawią się w 2019 roku.

Posts created 900

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top