Dom

Tropikalny styl w domu – jakie dodatki kupić?

Powrót z wakacji bywa ciężki. Tym bardziej jeśli spędzałaś je w pięknym, tropikalnym miejscu pełnym plaż, palm i wikliny. Całe szczęście mamy możliwość przeniesienia tego klimatu do naszego mieszkania. Jakie dodatki sprawią, że tropikalny styl zagości również w Twoim domu?

 

Jak możesz się spodziewać, dużą rolę będą odgrywały palmy. Nie tylko te żywe, ale też w postaci dekoracji na pościeli, poduszkach czy plakatach. Kolejnym ważnym elementem powinna być zieleń, na przykład na głównej ścianie w sypialni lub salonie. Nie możemy zapomnieć o meblach i akcesoriach z bambusa lub wikliny. Wśród dodatków będzie przeważał motyw ananasa, papug i liści. Tropikalny styl to także wbrew pozorom złote dodatki, które w ostatnich sezonach są wielkim hitem.

 

Sztuczne rośliny IKEA

Sztuczne rośliny wcale nie muszą wyglądać niekorzystnie. Niektóre sklepy oferują produkty świetnej jakości. Żadnemu z Twoich gości nie przyjdzie na myśl, że mogą być nienaturalne!

Żywe rośliny IKEA

Całkiem spora kolekcja palm i kwiatów tropikalnych w IKEI sprawi, że ciężko będzie wybrać tylko jeden. Nasz tip – im większa palma – tym lepiej!

 

Pościel i poszewki H&M

Zasypianie w takim otoczeniu na pewno przywróci wspomnienia z wakacji i wspaniałe sny!

Dywany Agata Meble

Dywany są coraz mniej spotykanym elementem wystroju mieszkań. Czasami warto zajrzeć do działu z dywanami, które idą z duchem czasu!

Zasłony Agata Meble

Zasłony z tropikalnym motywem rozjaśnią każde ponure i ciemne pomieszczenie.

Meble ZARA

Bujany rattanowy fotel, słomiane kosze lub lampy to meble charakterystyczne dla tropikalnego stylu. To totalny must-have dla Twojego wnętrza, który ociepli każde mieszkanie.

Obrazy Castorama

Obraz w łatwy sposób namalujesz sama. Wydrukuj szablon palmy, odrysuj ją na blejtramie lub papierze, a następnie pomaluj w ulubione kolory. Do rośliny możesz dołączyć flamingi lub motywujący cytat.

 

798,00 AlmiDecor

Akcesoria

Ananas w kolorze złota to dobrze znany każdemu trend. Dobra informacja jest taka, że wcale nie wyszedł z mody!

39,99 emako.pl

Inspiracje:

Architekci wnętrz wykorzystują tropikalny styl maksymalnie lub minimalistycznie. Na ścianach często króluje głęboka zieleń lub tapety. My polecamy farbę, którą łatwo zamalować, kiedy już Ci się znudzi.

Podoba Ci się tropikalny styl?

Posts created 900

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top