Air Max Day

Trzydziestolecie Air Max 1 – kolekcja Air Max Day!

Z okazji trzydziestej rocznicy wprowadzenia modelu Air Max 1, Nike stworzyło kolekcję Air Max Day!

Buty sportowe Air Max charakteryzują się widoczną poduszką Air.

Jeszcze w roku 1979 była ona ukryta wewnątrz podeszwy w modelu Air Tailwind. Osiem lat później po raz pierwszy uwidoczniono ją w Air Maxach.

26 marca 2017 to dzień urodzin Air Max 1. Dzięki tak ważnej dacie w świecie Nike, w marcu poznamy nowe modele, a wśród nich wiele odświeżonych wersji.

Jednym z nich będzie Jewell, dostępny w sprzedaży 8 marca. Pojawi się też udoskonalony model 90 Ultra Flyknit, który będzie jeszcze lżejszy! Flyknit charakteryzuje się tym, że cholewka zwiększa elastyczność, a podeszwa środkowa redukuje wagę i podnosi poziom komfortu. Kolejny model to Air Max 1 atmos Elephant, powstały w wyniku współpracy z japońską firmą Atmos.

Następny prezent urodzinowy od Nike to streetwearowy LD – Zero, zaprojektowany przez Hiroshiego Fujiwarę. Inne odświeżone modele Nike, które będziemy mogli nabyć w marcu to Air Max 1 Master, Air Max 1 Ultra 2.0 LE oraz VaporMax.

Który z urodzinowych modeli najbardziej przypadł Ci do gustu? Klasyczny Infrared uwielbiany przez kobiety i mężczyzn czy klasyczne LD – Zero?

Posts created 900

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top