Sposób na udane zakupy? Zaplanowanie swoich MUST-HAVE!

Wybierając się na zakupy często nie wiemy co konkretnie kupić, dlatego wybieramy niekoniecznie potrzebne nam rzeczy, a MUST HAVE’y wciąż zostają w tyle. Najlepszy sposób na to, aby zapobiec takiej sytuacji jest stworzenie listy lub przegląd sklepów on-line i sklejenie pomocnych kolarzy.

Moja lista zaczyna się od poncza. Poluje na nie od dawna zastanawiając się czy jest potrzebne czy nie. Myślę jednak, że warto wyposażyć swoją szafę w tego typu rzecz, świetnie współgra ze skórzaną ramoneską czy swetrem o gładkiej strukturze. Idealny na cieplejsze dni! Bershka:

Zrzuty ekranu3

Od dawna szukam również swetra. Potrzebuje czegoś grubszego, najlepiej z obszernym golfem lub do kolan, Pullandbear:Zrzuty ekranu4Kolejny MUST-HAVE to spodnie z dziurami i przetarciami. Boyfriendy nie wychodzą z mody od sezonów, są bardzo uniwersalne, ubierzesz je zarówno jesienią, jak i latem, Bershka:

Zrzuty ekranu6

Idealnych botków poszukuję od dłuższego już czasu. Liczę na to, że bardzo mroźna i śnieżna zima nie zawita w Polsce na długo, dlatego planuję zakup obuwia do lub za kostkę na mocnej, grubej podeszwie. Sezon 15/16 to mnóstwo platform na tzw. traktorze.

W gust wpadły mi botki Renee – proste, eleganckie i klasyczne:Zrzuty ekranu2

Ostatni element garderoby to wszelkiego typu dodatki jak czapki, kapelusze, torebki itp, Bershka:Zrzuty ekranu7

Tegoroczny outfit koniecznie uzupełnij eleganckim kapeluszem z wełny i torbą w innym kolorze niż czarny. Hitem są burgundy (post dot. tego koloru przeczytasz tu: KLIK), mroźna zieleń i beże. Moje serce zdobyła także pomarańczowa kopertówka w świetnej, niskiej cenie.

Ożywi każdy ciemny outfit i deszczową, jesienną pogodę. Całość H&M:

Zrzuty ekranu5Jakie są Wasze listy MUST-HAVE na jesień/zimę 15/16?

Posts created 900

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top