karlie kloss

Urocza top modelka Karlie Kloss właśnie się zaręczyła!

Karlie Kloss właśnie się zaręczyła. Zobaczcie, jaki pierścionek dostała od narzeczonego!

Amerykańska modelka znana ze współprac z największymi domami mody zaręczyła się z Josh Kushner’em po 6 latach związku!

Kim jest Joshua Kushner?

Przyszłe małżeństwo spotkało się w czerwcu 2012 roku, tuż przed 27 urodzinami Kushner’a. Para unikała wspólnych zdjęć w sieci i dbali o prywatność związku. Po raz pierwszy sfotografowano ich w trakcie imprezy magazynu WSJ. Wieloletni chłopak Karlie to 33 – letni biznesmen i szwagier Ivanki Trump! Josh jest młodszym bratem zięcia Donalda Trumpa – Jareda Kushner’a.

Miłość modelki i przedsiębiorcy stale kwitnie. Jak mówi sama zainteresowana – Josh jest jej bratnią duszą i najlepszym przyjacielem, a żadne słowa nie potrafią wyrazić jej miłości do narzeczonego.

Para zaręczyła się w trakcie romantycznego wyjazdu do Nowego Jorku.

Tak wygląda pierścionek zaręczynowy Karlie Kloss:

Karlie podzieliła się newsem między innymi z księżniczką Beatrice i prawdopodobnie ujawniła jej prywatne konto na Instagramie! Członkowie brytyjskiej monarchii nie mogą posiadać oficjalnych kont w mediach społecznościowych, wyjątkiem jest księżniczka Eugenia. Beatrice i Karlie przyjaźnią się od lat i wielokrotnie były na wspólnych wakacjach, między innymi w Jordanii.

Karlie to nie jedyna modelka, która zaręczyła się w ostatnim czasie. Do grona przyszłych mężatek dołączyła też Hailey Baldwin, która niespodziewanie zaczęła spotykać się z Justinem Bieberem.

Posts created 900

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top