Victoria Beckham

Victoria Beckham debiutuje na Londyńskim Tygodniu Mody

Debiut na Londyńskim Tygodniu Mody i dziesięciolecie marki to dwa wielkie wydarzenia w życiu Victorii Beckham. Jaka jest kolekcja wiosna/lato 2019 byłej Spicetki?

Początki marki Victoria Beckham

Victoria Beckham swoją przygodę z modą zaczęła całkiem niewinnie. Nie mogła znaleźć wymarzonej sukienki – więc ją uszyła. Później miała problem z akcesoriami, więc zaczęła projektować takie, które będą odzwierciedlały jej styl. Nikt wtedy nie przypuszczał, że Victoria otworzy 400 sklepów w ponad pięćdziesięciu krajach na całym świecie i rozkocha w sobie tyle klientek.

Zmiany na przełomie kilku lat

Projektantka zaczynała od eleganckich sukienek, a na sezon Jesień 2011 zaprojektowała pierwsze płaszcze pełne klasy i prostoty. W kolejnych latach kolekcje VB uzupełniły bluzy i skórzane spodnie. W 2013 pojawiło się trochę printu – ponadczasowej kraty i koszule. Przełomowym był sezon Jesień 2014, podczas którego zaprezentowano dużo eleganckich spodni, co było wstępem do wprowadzenia garnituru w 2016. Zachowawczy styl Beckham pokochano na całym świecie. Konsekwencja i upór Victorii spełniły jej marzenia i wykreowały markę o silnej pozycji.

Londyński Tydzień Mody

Minęło 10 lat od debiutu Victorii w świecie mody. Z tej okazji projektantka wprowadziła do sprzedaży limitowany t-shirt inspirowany kampanią dla Marca Jacobsa z 2008 roku. Oprócz tego w rocznicowej kolekcji znalazły się białe szpilki Eva i kopertówka o tej samej nazwie oraz okulary i biżuteria.

victoria beckhamW kolekcji Wiosna 2019 Victoria Beckham zdecydowała się na spory miszmasz, ale nie pokusiła się o diametralne zmiany z okazji jej 10-lecia w modzie. Niektórzy są kolekcją zawiedzeni, inni wręcz przeciwnie. Naszym ulubionym elementem looków są wąskie spodnie z rozciętą nogawką w kształcie odwróconej “V”. Te spodnie założyła sama projektantka na finał pokazu. Spodnie nie grały tu standardowej roli, a były ukryte pod sukienkami czy nawet spódnicami. Ponadto pojawiły się miękkie żakiety, koronka, a talię podkreślał przepasany żeglarski sznurek. Nie zabrakło okalających ciało kobiecych sukienek i garniturów.

Posts created 900

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top