victoria beckham

Victoria Beckham tworzy linię kosmetyków

Właśnie potwierdzono informację, że Victoria Beckham wprowadza do swojej marki nowy produkt − kosmetyki. Projektantka na tyle polubiła pracę z marką Estée Lauder, że uznała to za dobry krok w swojej karierze. Stwierdziła, że nie chce powielać niczyich pomysłów, a stworzyć to, czego nie może znaleźć na rynku kosmetycznym i wellness. Postanowiła poznać etapy produkcji od podszewki, dlatego w tej kwestii konsultuje się z najlepszymi ekspertami.

Filozofia Victorii Beckham

Victoria Beckham tworzy elegancką i klasyczną modę, którą doceniają kobiety na całym świecie. Projektantka doszła do wniosku, że chce dbać nie tylko o ubiór kobiet, ale też ich urodę. Chce stworzyć produkty do makijażu, pielęgnacji skóry, a nawet zapachy. Efekt pracy Victorii poznamy jesienią tego roku.

Chcę dbać o kobiety wewnątrz i na zewnątrz, zapewniając im niezbędne produkty do makijażu, pielęgnacji skóry, perfum i dobrego samopoczucia, które również potrzebuję w moim życiu − mówi Victoria

Gdzie kupić produkty Victoria Beckham

Kosmetyki marki nie będą dostępne w sieciówkach branży kosmetycznej. Produkty będzie można kupić na oficjalnej stronie VictoriaBeckham.com. Zanim trawią do sprzedaży, projektantka pragnie się dowiedzieć, na jakie produkty liczą konsumenci.

Posts created 900

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top