khloe kardashian

Wielki dramat Khloe Kardashian! Co się stało?

Każdy był pewien, że jedna z Kardashianek wreszcie odnalazła swoje szczęście. Nikt się nie spodziewał, że tuż przed narodzinami jej pierwszego dziecka wybuchnie taki skandal!

Khloe Kardashian i Tristan Thompson zaczęli się spotykać w 2016 roku. Po raz pierwszy jako para zaprezentowali się we wrześniu 2016 roku na urodzinach Flo Rida. Projektantka The Good American dla Tristana opuściła Calabasas i przeprowadziła się do Cleveland.

Okazało się, że zakochany Tristan nie jest tym za kogo się podaje. Jego wspaniałe gesty wobec Khloe były grą lub chęcią zatuszowania prawdziwego oblicza. Tristan pojawił się także w Keeping Up With The Kardashians, gdzie było widać dużą więź między nim, a rodziną Khloe.

Początki Khloe Kardashian i Tristana Thompsona

Większość wie, że córka Kris Jenner, w grudniu 2016 roku oficjalnie rozwiodła się z Lamarem Odomem. Związek z Lamarem przysporzył jej wiele problemów, nerwów i stresu, kiedy okazało się, że gracz NBA jest uzależniony od narkotyków i…kobiet. Mimo wszystko, w sytuacji zagrożenia życia Lamara, Khloe wraz z rodziną była przy nim do czasu aż poczuł się lepiej.

Kiedy Khloe poznała Tristana, mogło się wydawać, że będzie tym jedynym. Niestety twierdzi się, że nowy związek został zbudowany na nieszczęściu i karma wróciła. Tristan został ojcem kilkanaście miesięcy temu! Zostawił Jordan Craig podczas gdy była w ciąży. Ta sama sytuacja spotkała obecnie Khloe Kardashian…

https://www.instagram.com/p/BhWtf3NAfkg/?taken-by=kardashianuniverse_

Co zrobił Tristan Thompson?

Kilka dni temu świat obiegły zdjęcia i nagrania przedstawiające Tristana i tajemniczą kobietę w klubie. Wraz z kolejnymi godzinami napływały coraz to nowsze informacje i dowody. Podczas gdy jego partnerka znajdowała się w Clevland, on w Nowym Jorku bawił się w klubie z pewną brunetką, którą później zabrał do hotelu! Oprócz tego, pojawiło się nagranie z października ubiegłego roku, na którym widać Thompsona i dwie całujące go kobiety…

https://www.instagram.com/p/BhafWQMgC3l/?taken-by=kardashianuniverse_

Rodzina wspiera Khloe

Dzień przed newsem opublikowanym przez TMZ, Khloe Kardashian pochwaliła się na Instagramie uroczym zdjęciem z Thompsonem. Odkąd wybuchła afera, Khloe zamilkła. E! podaje, że Kardashianka przepłakała całą noc i chciała wracać do rodziny. Ze względu na ostatni miesiąc ciąży, została zmuszona zostać w Clevland, gdzie wspiera ją obecnie Kris Jenner.

Khloe dostała również wielkie wsparcie od fanów. Na meczu w Quicken Loans Arena, który odbył się 11. kwietnia Tristan został wygwizdany, a na widowni pojawiły się plakaty z podpisami “We love Khloe”

Posts created 900

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top