Wiosenna kolekcja marki TOP SECRET!

Wiosenno letnia kampania dla marki Top Secret została zrealizowana na jednej z wysp kanaryjskich – Gran Canaria. Autorką zdjęć,  przenoszących  nas w klimat relaksu i wakacji, jest znana i uznana fotografka  mody Agata Pospieszyńska.

Nowa kolekcja Top Secret inspirowana jest  najnowszymi trendami i jak zwykle ma kilka różnorodnych linii.
Głównym  motywem na początku sezonu są kropki i groszki oraz multiplikowane paski. Ubrania mają miejski charakter, idealnie łączą nowy sezon z poprzednim. Graficzne kolorowe  nadruki,  rodem z lat 70-tych zdecydowanie już nawiązują do wiosny. Formy ubrań z tej linii; trapezowa spódnica, długa kamizelka, sukienka – szmizjerka czy  tunika to klasyki tego okresu w modzie.

1(1) 3(1)  2(1) 5(1)  4(1)
Pastelowe kolory, świeże  kwiatowe nadruki, to kolejny nurt kolekcji Top Secret. W tej linii znajdziemy nowe formy garniturów, baskinki, dwuwarstwowe cienkie bluzki. Kontrastem dla tych propozycji jest blokowa kolekcja nowoczesnych, prostych ubrań   w mocnym odcieniach pomarańczowego, amarantu, i szafirowego. Charakterystyczne są tu: długa kamizelka, proste spodnie, tuniki.

Silnym akcentem są też linie nawiązujące do stylu boho,  pełne kwiatów i drobnych florystycznych wzorów, uzupełnione zamszem, lekkim denimem z nieodłącznymi dla tego trendu frędzlami. W formach ubrań nie brakuje swobody, a charakterystyczne asortymenty to szerokie spodnie, długa lekka kamizela, szerokie spodnie, kombinezon.

26

Nowe kolory w kolekcji Top Secret to żółty, limonka, koniakowy , obok równie modna gama pasteli:    mięty różu,  skontrastowana ostrym kolorem magenta.

24 23 21 19 17 16

W kolekcji męskiej Top Secret kolor też odgrywa znaczącą rolę. Prócz mocnych błękitów poprzez klasyczne zestawienia granatu i czerwieni  użyto pudrowego różu i błękit, po odważny printu w drobne kwiatki  na męskich koszulach. Dla mężczyzn ceniących sobie nowoczesność i elegancję  zaproponowana sylwetki w monochromatycznych  szarościach, uzupełnione o biel i czerń.

38 29 11 10 25 22 20 18 30 13(1) 31 13 12

Różnorodność propozycji zapewnia ofertę dostosowaną do kalendarza potrzeb klienta i różnorodnych indywidualnych upodobań. Umożliwia różnorodne stylizacje, osadzone w najnowszych trendach mody.
Wszystkie kolekcje uzupełnione są akcesoriami i sukcesywnie od stycznia będą kierowane do sprzedaży w sklepach i sprzedaży online.

Posts created 900

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top