eichholtz
Dom

Wiosna z marką Eichholtz!

Wiosna z Eichholtz zapowiada się elegancko i bardzo stylowo!

Holenderskie meble Eichholtz, które znajdziemy w Primavera Home sprawią, że poczujemy klimat nowojorskich loftów.

Co wyróżnia markę Eichholtz?

Marka posiada w ofercie oświetlenie, akcesoria, a także przedmioty dekoracyjne. Całość utrzymana jest w stylu glamour.

Produkty Eichholtz oraz meble dostępne w atelier Primavera Home stworzą elegancki look Twojego wnętrza. Poniższe zdjęcia to aranżacje przygotowane przez atelier.

Świetna obsługa atelier każdego klienta traktuje indywidualnie. Z pełnym profesjonalizmem do potrzeb dobierane są meble oraz dodatki. Obsługę cechuje także wiedza na temat historii marki oraz inspiracje, które przyczyniły się do powstania kolekcji.

Showroom oferuje także usługę projektowania. Alerier współpracuje z zespołem projektantów, którzy swoją pomoc oferują na terenie kraju oraz za granicą. Oferta obejmuje projektowanie wnętrz domów, mieszkań i luksusowych rezydencji.

Klienci naszego atelier szukają inspiracji, ale często mają już ogólny zarys tego, jak ich wymarzone mieszkanie ma wyglądać. Nasz zespół świadczy kompleksowe usługi doradztwa w zakresie dekoracji wnętrz, toteż każdy pomysł jest dokładnie omawiany, by móc jak najlepiej odzwierciedlić go we wnętrzach. Współpraca z Eichholtz pozwala nam na zrozumienie idei i misji firmy, którymi dzielimy się z naszymi klientami podczas spotkań oraz realizacji projektów – mówi Helena Sworowska, właścicielka showroomu Primavera Home.

Wolisz mroczne wnętrza z niebieską tapetą czy klasyczne beże przełamane dodatkami?

Posts created 900

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top