Woda termalna Caramance – na każdą okazję i porę roku!

Poszukujesz delikatnego kosmetyku o kompleksowym działaniu, idealnego zarówno do twarzy, jak i ciała? Caramance to wszechstronna woda termalna z Włoch, którą możesz  wykorzystać do codziennej pielęgnacji skóry, szybkiego odświeżenia oraz utrwalenia makijażu.

Krystalicznie czysta i świeża woda termalna Caramance wydobywana jest we Włoszech, ze źródła znajdującego się na głębokości 910 metrów. Delikatny preparat  o minimalistycznym składzie to doskonałe wsparcie codziennej pielęgnacji twarzy  i ciała.

Pielęgnacja

Caramance świetnie sprawdza się zarówno w ciepłe, jak i chłodniejsze dni. Można  ją stosować do tonizowania i odświeżania skóry całego ciała, to także dobra baza masek (np. glinkowych). Jest niezwykle przydatna podczas podróży i sportu. Jej chłodzące działanie możesz odczuć bezpośrednio podczas opalania lub aktywności fizycznej, ponieważ szybko  i skutecznie nawilża oraz koi skórę twarzy i ciała.

Makijaż

Woda termalna Caramance będzie pomocna podczas nakładania kosmetyków kolorowych na mokro, a dodatkowo zabezpieczy make up. Warto aplikować ją bezpośrednio na pędzle do cieni, sypkiego podkładu czy różu. Spryskanie wodą termalną twarzy na koniec makijażu spoi poszczególne warstwy nakładanych kosmetyków i przedłuży ich trwałość.

W sprzedaży dostępne są 3 rodzaje wody termalnej Caramance:

• Caramance, woda termalna do twarzy i ciała, 400 ml

Natychmiastowo nawilża i odświeża skórę, a także naturalnie rozświetla i zapobiega wysuszaniu. Może być stosowana codziennie do pielęgnacji i oczyszczania cery,
zabezpiecza makijaż. Jest pozbawiona dodatków zapachowych, co czyni ją odpowiednią nawet dla bardzo wrażliwej skóry.

• Caramance, woda termalna do twarzy i ciała z dodatkiem aloesu i rumianku, 300 ml

Ma działanie nawilżające i odświeżające, zawarte w niej ekstrakty z aloesu i rumianku zapobiegają zaczerwienieniu i łagodzą podrażnienia skóry. Azulen, naturalna substancja czynna rumianku, posiada dodatkowe właściwości przeciwzapalne.

• Caramance, woda termalna do twarzy i ciała z dodatkiem aloesu i wody różanej, 300 ml

Szybko nawilża, tonizuje, odświeża i napina skórę. Zapobiega skutkom starzenia oraz posiada delikatny, a jednocześnie trwały zapach. Naturalne składniki, aloes oraz woda różana, regenerują cerę suchą i wyblakłą.
Wszystkie warianty Caramance działają korzystnie na cerę wrażliwą i suchą oraz skłonną do podrażnień. Woda termalna stanowi także idealny preparat do pielęgnacji dziecięcej skóry, ponieważ posiada delikatne składniki o działaniu łagodzącym, tonizującym i regeneracyjnym.

Dzięki regularnemu stosowaniu Caramance, skóra staje się bardziej odporna na zaczerwienienia  i podrażnienia, a drobne zmiany szybciej się goją, co widocznie i trwale poprawia jej stan.

01_Caramance 02_Caramance 03_Caramance

Posts created 900

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top