Znajdź idealny prezent gwiazdkowy dzięki Polar

Święta Bożego Narodzenia to magiczne chwile, które chcemy dzielić z najbliższymi, a także doskonała pora na połączenie relaksu z odrobiną aktywnego wypoczynku. To również czas, kiedy chcemy sprawić radość naszym bliskim obdarowując ich wyjątkowym prezentem.

W tym roku w doborze odpowiedniego prezentu pomoże Ci… Polar. Zadbaj o swoich bliskich wybierając monitor aktywności Polar Loop 2 lub Polar A300 i podaruj rodzinie oraz znajomym aktywne, zdrowe i szczęśliwe życie.

Polar Loop 2

Polar Loop 2

Polar Loop 2 to monitor aktywności przeznaczony dla osób, które chcą być zarówno aktywne, jak i modne. Wystarczy odpakować prezent, założyć Polar Loop 2 na rękę, a automatycznie rozpocznie on rejestrowanie naszej aktywności przez całą dobę. Polar Loop 2 dostarcza motywacji i cennych wskazówek treningowych. W przypadku, gdy zbyt długo pozostajemy bez ruchu, wibracjami zasygnalizuje, że czas to zmienić.

To doskonały podarunek dla tych, którzy po bożonarodzeniowym lenistwie chcą wrócić do aktywnego trybu życia.

 Dlaczego Polar Loop 2 to idealny prezent pod choinkę?

  • jest dostępny w 3 modnych kolorach
  • monitoruje całodobową aktywność
  • wyposażony jest w system inteligentnych powiadomień
  • umożliwia bezprzewodową synchronizację z aplikacją Polar Flow
  • jest całkowicie wodoodporny

Polar A300

Polar A300

Dla pasjonatów sportu idealnym prezentem będzie z pewnością Polar A300. Ten monitor aktywności to znacznie więcej niż tylko zwykły zegarek sportowy. Monitorując całodobową aktywność, dostarcza nieustannej motywacji do ćwiczeń. Ponadto, Polar A300 rejestruje liczbę kroków, przebyty dystans oraz długość i jakość snu.

Jeszcze pełniejszy obraz naszej kondycji otrzymamy, gdy dołączymy nadajnik do pomiaru pracy serca Polar H7.

Polar A300 jest wyposażony w wiele innowacyjnych funkcji takich jak np. Energy Pointer. Pozwala ona na określenie, co jest głównym efektem treningu: poprawa kondycji czy redukcja tkanki tłuszczowej. Z kolei dzięki funkcji Smart Calories przekonasz się, ile kalorii ze świątecznego obiadu udało Ci się już spalić.

Dlaczego A300 to idealny prezent pod choinkę?

  • jest wygodny i ultralekki
  • posiada wymienne paski, aby łatwo dopasować go do każdej stylizacji
  • umożliwia bezprzewodową synchronizację z aplikacją Polar Flow
  • jest całkowicie wodoodporny

Sugerowana cena detaliczna:

Monitor aktywności Polar Loop 2: 499 PLN

Monitor aktywności Polar A300: 419 PLN lub 559 PLN w zestawie z nadajnikiem na klatkę piersiową H7

Dodatkowy pasek: 99 PLN

Nadajnik na klatkę piersiową Polar H7: 249 PLN

Dostępność: w stacjonarnych sklepach (m.in., INTERSPORT, Sklep Biegacza, Komputronik, Saturn) oraz u sprzedawców internetowych.

O firmie Polar

Polar jest pionierem w produkcji urządzeń do pomiaru pracy serca, komputerów treningowych oraz monitorów aktywności. Posiada prawie 40 lat doświadczenia w zakresie innowacyjnych badań medycznych nad fizjologią sportu, dzięki czemu oferuje szeroką gamę produktów dostosowanych do potrzeb i poziomu zaawansowania każdego użytkownika, takich jak zegarki sportowe, komputery rowerowe, monitory aktywności, a także aplikacje mobilne i serwisy internetowe.

Wielokrotnie nagradzane urządzenia Polar są dostępne w ponad 35 000 sklepach na całym świecie i są najchętniej wybierane przez konsumentów. Firma Polar działa w ponad 80 krajach, a jej siedziba znajduje się w pobliżu miasta Oulu w Finlandii. Aby uzyskać więcej informacji, zachęcamy
do odwiedzenia strony www.polar.com.

Jak Wam się podoba?

Posts created 900

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top